11:11, 10 Квітня 2021

На Волині фахівці Центрів обслуговування платників та волонтери допомагатимуть підприємцям подати об’єднану звітність

Підприємці, які мають найманих осіб, можуть скористатися допомогою фахівців Центрів обслуговування та волонтерів податкової служби для заповнення і подання об’єднаної звітності з ПДФО, військового збору та єдиного внеску.

Обов’язкова умова для формування оновленої звітності — електронний цифровий підпис, — звертають увагу платників податків у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

«У період найбільшого навантаження – річного звітування, волонтери – ветерани податкової служби активно працювали у місцях здійснення діяльності підприємцями та у Центрах обслуговування платників. Саме за їх допомогою до подання звітності в електронному вигляді вдалося залучити чимало прихильників паперового формату серед підприємців-фізичних осіб. Зокрема, 86 % звітних документів фізичних осіб у січні-лютому подані через Електронний кабінетСподіваємося, що представники підприємництва, які мають найманих осіб, скористаються допомогою працівників Центрів обслуговування платників та наших волонтерів з тим, щоб своєчасно сформувати і подати об’єднану звітність», — зазначає начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Очільниця волинських податківців підкреслила, що кращої альтернативи паперовим звітам у сучасному динамічному світі немає.

«Життя в умовах пандемії вимагає від кожного з нас певної дисципліни та самообмежень. Використання електронних сервісів ДПС дозволяє платникам зайвий раз не наражати на небезпеку зараження себе та працівників контролюючих органів», — наголошує Світлана Савчук.

Довідково: Міністерство фінансів України наказом від 15.12.2020 року № 773, який набрав чинності з 01.01.2021 року, вніс зміни до власного наказу від 13.01.2015 року № 4 щодо форми податкового розрахунку №1ДФ та Порядку його заповнення.

Новий податковий розрахунок включає в себе суми ПДФО, військового збору та ЄСВ, та називається Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків — фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску.

Перший раз його потрібно подати за І квартал поточного року до 11 травня 2021 року.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: