21:01, 28 Січня 2023

На Волині другокласники виготовили тисячу паперових голубів миру

Надихнувшись історією  японської дівчинки Садако Сасакі, трагічна доля якої лягла в основу легенди про здійснення мрій, другокласники ліцею № 3 у Володимирі створили панно з тисячі паперових голубів миру.

Про це повідомляють на сайті Володимирської міськради.

Легенда про заповітне бажання, що втілиться, коли складеш 1000 паперових птахів стала всесвітньо відомою завдяки історії, заснованій на житті японської дівчинки, яка померла у 12-річному віці. Але перед смертю поставила собі за мету скласти з паперу понад тисячу журавликів, як того вимагає легенда. Дівчинка виготовляла журавликів аж до того моменту, доки не змогла рухатися.

Цю історію розповіла своїм учням класовод 2-А Інна Соболь, яка і запропонувала їм спільно виготовити паперових синьо-жовтих пташечок у техніці оригамі, загадавши мрію про перемогу України. Відтак учні разом із батьками та вчителі 2-А класу протягом грудня виготовили понад тисячу птахів, які розмістили на макеті карти України. Проте на цьому не зупинилися: пташок миру передали і нашим захисникам на передову, а ще виготовили два деревця миру, які разом із картою нашої держави нині прикрашають одну зі стін на третьому поверсі навчального закладу.

“Якщо ви придивитеся пильніше, то побачите, що голуби розміщені дуже щільно. На карті є як великі, так і зовсім дрібні птахи. Діти вірять, що голуби миру закриють небо над Україною та допоможуть втілити заповітне бажання кожного українця якнайшвидше. Наша карта – трансформер, тож коли голуби допоможуть здійснити бажання, вона неодмінно розквітне такою ж кількістю квітів Перемоги”, – поділилась креативною ідеєю ініціатор проєкту, класовод Інна Тадеушівна Соболь.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: