10:36, 13 Вересня 2019

На Волині до порушників касової дисципліни та порядку обліку товарів застосували майже пів мільйона гривень штрафних санкцій

Влітку волинські податківці активно перевіряли представників підприємництва, котрі здійснювали реалізацію продукції в зоні Шацьких озер та в інших місцях масового відпочинку громадян.

Про це повідомляє ГУ ДПС у Волинській області.

Як засвідчили фактичні перевірки, що згідно з нормами закону проводяться без попередження, чимало представників бізнесу не належним чином облікували товарні запаси та не завжди дотримувалися вимог щодо застосування реєстраторів розрахункових операцій.

Зокрема, перевіривши 80 суб’єктів підприємництва, які провадять діяльність у відпочинкових зонах, волинські податківці встановили 156 порушень законодавства, що регулює застосування РРО, облік товарних запасів та ведення касових операцій. За допущені огріхи у веденні господарської діяльності суб’єктам підприємництва нарахували 480 тисяч гривень штрафних санкцій.

Отож, в Головному управлінні ДПС у Волинській області звертають увагу представників бізнесу на важливості правильного обліку товарних цінностей, застосування касової техніки та дотримання норм законодавства у сфері реалізації підакцизної продукції.

А громадянам та представникам органів місцевого самоврядування варто пильнувати, щоб підприємці працювали лише легально, при продажу товарів обов’язково видавали фіскальний чек і володіли ліцензією на право реалізації алкогольних напоїв і тютюнових виробів.

У разі якщо органи місцевого самоврядування чи громадяни володіють інформацією про порушення закону, зокрема щодо неналежного оформлення трудових відносин чи продажу підакцизних товарів, вона буде вкрай важлива для організації проведення перевірок бізнесменів-порушників, — наголошують в ГУ ДПС у Волинській області.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: