14:03, 11 Квітня 2023

На Волині до місцевих бюджетів сплатили на 45 % більше податків, ніж торік

Громади Волині за підсумками січня-березня 2023 року отримали в розпорядженні 2,283 мільярда гривень податкових платежів. Це на 44,9 %більше проти аналогічного періоду торік.

Про це повідомляють у секторі інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

«Підсумок першого  кварталу – плюс 707,5 мільйона гривень до бюджетів громад області. Це означає, що органи місцевого самоврядування можуть планувати видатки з врахуванням позитивної динаміки наповнення бюджету. Безумовно, що місцеве самоврядування має чимало актуальних напрямків для фінансування, зокрема оборонного характеру. З огляду на важливість залучення бюджетоутворюючого податку на доходи фізичних осіб, розраховуємо на реальне партнерство з керівниками громад у питанні  офіційного працевлаштування та активного інформування громадян про обов’язок сплатити майнові податки», — зазначає в. о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.

Посадовець підкреслив, що залучення додаткових надходжень та пошук  нових джерел наповнення бюджетів – спільний пріоритет для податківців та органів місцевого самоврядування.

«Тому саме час нагадати, що отримані доходи без належної сплати податків, треба задекларувати до 1 травня. Лідери громад мають найбільш повну інформацію про громадян, які отримують  іноземні доходи чи на оплатній основі надають послуги власною технікою у період сезонних польових робіт. Варто переконати таких мешканців подбати про добробут громади», — наголошує Сергій Лисеюк.

Нагадаємо, що 1 січня 2023 року в Україні стартувала  кампанія декларування доходів громадянами за 2022 рік.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: