11:37, 12 Січня 2023

На Волині до держбюджету торік сплатили понад шість мільярдів гривень податків

Внесок платників податків Волині до держбюджету за підсумками 2022 року склав 6,145 мільярда гривень податкових платежів, які адмініструє Головне управління ДПС у Волинській області.

Про це повідомляє сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

Сума перерахованих в області до державної скарбниці податків на 18,7 % більша, ніж у 2021 році.

У Головному управлінні ДПС у Волинській області запевняють, що ріст показників сплати податків на 969,6 мільйона гривень за підсумками року – очікуваний, оскільки волинський бізнес досить успішно адаптувався до обставин воєнного часу. Тим часом ДПС забезпечила якісний процес податкового адміністрування.

«Варто особливо відзначити, що представники волинського бізнесу у своїй переважній більшості дотримуються вимог чинного законодавства, сумлінно виконують податкові зобов’язання, розуміючи, що сплачені податки – це вкрай потрібний внесок в обороноздатність країни. Безумовно, що фінансова підтримка держави у період воєнного стану кожним платником податків – важлива передумова для належного фінансування національного спротиву задля безпеки кожного з нас і майбутньої перемоги над загарбником», – коментує в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.

Посадовець підкреслив, що зі свого  боку податкова служба пропонує  представникам реального сектору економіки  якісний податковий супровід, зокрема  шляхом дистанційної взаємодії для спілкування і звітування.

Нагадаємо, що про стан розрахунків з бюджетом, реєстраційні та облікові дані, результати обробки податківцями звітів та строки подання звітності і сплати податків можна дізнатися через Електронний кабінет та сервіс «InfoTAX».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: