11:09, 10 Квітня 2023

На Волині до держбюджету сплатили 1,7 мільярда гривень податків

На Волині зберігається позитивна динаміка сплати податків до держбюджету за підсумками першого кварталу року. Зокрема, до загального фонду держбюджету у січні-березні поточного року в області надійшло 1,681 мільярда гривень податкових платежів, які адмініструє Головне управління ДПС в області.

Про це повідомляє сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

Таким чином, платники податків Волині спрямували до загального фонду держбюджету на 326 мільйонів гривень податкових платежів більше проти аналогічного періоду торік.

«Внесок кожного платника до бюджету – це інвестиція в успішний спротив ворогові та майбутню перемогу. Саме сумлінною сплатою податків створюється фінансова основа для протидії загарбникові, – вважає в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк. – Ріст надходжень до держбюджету в області на 24 % проти показників першого кварталу минулого року – найкраще свідчення  відповідальної позиції волинського бізнесу, який адаптувався до обставин воєнного часу,  розвиває бізнес-ініціативи та зберігає робочі місця».

Зі свого боку податкова служба пропонує представникам реального сектору економіки якісний податковий супровід, зокрема  шляхом дистанційної взаємодії для спілкування і звітування.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: