17:06, 06 листопада 2022

На Волині до бюджетів усіх рівнів сплатили 11,4 мільярда гривень податків

Упродовж січня-жовтня цього року до бюджетів усіх рівнів сплатили 11,37 мільярда гривень податкових платежів, які адмініструє Головне управління ДПС у Волинській області.

Про це повідомляє сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

Сума перерахованих до бюджетів усіх рівнів податків в області на 2,419 мільярда гривень перевищує аналогічні надходження торік.

Позитивна динаміка нині характерна для надходжень як до державного, так і місцевого бюджетів.  Цей факт вказує на досить успішну адаптацію волинського бізнесу до здійснення діяльності в умовах воєнного стану,  – констатують у податковій службі в області.

«Під визначальним впливом факторів воєнного часу нині перебуває життя суспільства та господарська діяльність бізнесу. Тим не менше, реальний сектор економіки працює ефективно, зберігаючи робочі місця. Ріст показників сплати податків – найкраще підтвердження справжнього партнерства держави та підприємництва у період протидії загарбнику», – запевняє в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.

Посадовець підкреслив, що фінансова безпека країни можлива лише за умови конструктивного діалогу з представниками сумлінного бізнесу. Тому ДПС пропонує зручний формат взаємодії в електронному форматі, який суттєво спрощує звітування перед податковою службою та нівелює корупційні зловживання.

Водночас у Головному управлінні ДПС у Волинській області  висловлюють щиру вдячність господарюючим суб’єктам, які сплатою податків дбають про фінансовий захист держави.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: