14:53, 27 Лютого 2020

На Волині депутат сільради та його дружина повернуть державі незаконно набуті земельні ділянки

За втручання прокуратури на Волині депутат сільради та його дружина повернуть у власність громади незаконно набуті земельні ділянки вартістю 1,8 млн грн.

Про це інформує пресслужба прокуратури Волині.

Локачинський районний суд Волинської області задоволив позови Володимир-Волинської місцевої прокуратури в інтересах держави до Затурцівської сільської ради Локачинського району та двох волинян, визнав незаконним і скасував рішення органу місцевого самоврядування про надання громадянам у власність земельних ділянок та зобов’язав їх повернути громаді ділянки вартістю 1,8 млн грн.

Прокурори з’ясували, що рішення сільської ради про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі земельних ділянок загальною площею 2 га в селі ВількаСадівська Локачинського району у власність депутату сільської ради та його дружині прийнято у вересні 2016 року за участі самого обранця громади, який не повідомив про наявність у нього конфлікту інтересів та голосував “за”.

За неповідомлення про наявність та прийняття рішення в умовах реального конфлікту інтересів його у вересні 2017 року притягнуто до адміністративної відповідальності.

Тепер же прокурори в суді домоглися скасування незаконного рішення сільради та повернення земельних ділянок у власність територіальної громади.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: