15:28, 26 Жовтня 2020

На Волині через суд скасували держзакупівлю на суму понад 2,4 мільйона

Господарський суд Волинської області задовольнив позов прокуратури області в інтересах держави в особі Західного офісу Держаудитслужби та Зарічанської сільської ради Володимир-Волинського району до господарського  товариства, визнавши недійсними результати торгів та договір  підряду на суму понад 2,4 мільйона гривень.

Про це інформує прес-служба Волинської обласної прокуратури.

Прокурори з’ясували, що орган місцевого самоврядування за наслідками відкритих торгів у травні цього року уклав з підприємством договір на проведення робіт з капітального ремонту фасаду загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня» в селі Суходоли Володимир-Волинського району.

Проте процедуру закупівлі провели із порушеннями вимог Закону України «Про публічні закупівлі», адже з пропозицій, які надійшли для участі в електронних торгах, вибрали на понад 450 тисяч гривень дорожчу від найбільш економічно вигідної, що призведе до нераціонального та неефективного використання бюджетних коштів.

Окрім того, тендерна пропозиція переможця торгів не відповідала умовам тендерної документації, адже підприємство не підтвердило досвід виконання аналогічних договорів та наявність працівників відповідної спеціальності.

Втрутившись у ситуацію, у суді прокурори домоглися визнання  результатів торгів та договору підряду недійсними.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: