15:00, 13 Жовтня 2021

На Волині 42 родини військовослужбовців отримають ордери від службових квартир

13 жовтня відбулось позачергове засідання виконавчого комітету міської ради, яке скликали задля розгляду лише одного проекту рішення – «Про видачу ордерів  на заселення службових жилих приміщень».  Це питання стосується 44-квартирного будинку військовослужбовців на вулиці Академіка Глушкова, який упродовж багатьох років стояв пусткою.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Начальник управління інфраструктури Ігор Возний поінформував членів виконкому, що це рішення підготували на підставі відповідного подання квартирно-експлуатаційного відділу  міста Володимир-Волинський. Таким чином запропонували затвердити подання про закріплення службового житла та видати ордери на квартири 42-м військовослужбовцям.

Після одноголосно підтриманого членами виконкому рішення, міський голова Ігор Пальонка зазначив, що довгоочікувані ордери від нових службових квартир стануть справжнім подарунком військовослужбовцям до свята. Адже вручатимуть їх новоселам саме 14 жовтня під час урочистих заходів у РБК.

Міський голова привітав військовослужбовців із прийдешнім святом, а новоселам побажав щасливого  життя у нових квартирах та додав, що зрушення у цій справі відбулось після його зустрічі та нардепа Ігоря Гузя із заступником Міністра оборони, з яким вдалось дійти порозуміння щодо забезпечення військовослужбовців житлом.  

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: