11:13, 05 Липня 2019

На Волині зі складу окружної виборчої комісії виключили двох прогульників

Після звернення до ЦВК зі складу окружної виборчої комісії № 23 виключили двох членів комісії, які не відвідали жодного із засідань.

Про це повідомили у Громадянській мережі “ОПОРА” у Волинській області.

26 червня під час засідання ОВК № 23 голова комісії Петро Мандзюк звернув увагу на постійну відсутність чотирьох членів комісії, які не прийняли присягу та не з’явилися на жодному із чотирьох засідань. Йшлося про Миколу Боборикіна (Українська партія «Зелена планета»), Сергія Волковинського («Відродження»), Галину Ляшенко («Інтернет партія України») та Володимира Омельяновського («Солідарність жінок України»). Відтак, вирішили повідомити ЦВК про ситуацію, що склалася.

Вже наступного дня, відповідно до постанови ЦВК № 1348 від 27 червня, у складі ОВК № 23 достроково припинили повноваження Володимира Омельяновського. Натомість до складу комісії включили Людмилу Грошеву. Також згідно із постановою ЦВК № 1394 від 1 липня замінили Галину Ляшенко — замість неї до складу включили Людмилу Синютіну.

Разом з тим, інших двох членів комісії взагалі виключили зі складу ОВК. Тож ЦВК достроково припинила їх повноваження у зв’язку з відмовою скласти присягу члена комісії.  Відтак, комісія продовжить роботу у складі 16 осіб.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: