17:35, 16 Липня 2019

На Волині жінкам розповіли, як не стати жертвою домашнього насильства

У Ковелі пройшов семінар “Протидія домашньому насильству”. На семінарі обговорювали питання як не допустити домашньої наруги, як вберегти себе та який захист потерпілим від насильства гарантує держава.

Про це повідомляє прес-служба Ковельської міської ради.

Заступник начальника сектору превенції ковельського відділу поліції майор Юрій Єрохін розповів присутнім на семінарі “Протидія домашньому насильству”, що таке домашнє насильство та які його форми. Зазвичай люди, які зазнають страждань, не розуміють, що зіткнулись із цим ганебним явищем. У суспільстві існує думка, що насильством слід вважати лише фізичні вияви агресії.

Юрій Єрохін дав рекомендації, як правильно вчинити та куди звернутись тим, хто став жертвою чи свідком насильства. Також він звернув увагу на спеціальні заходи, які застосовуються до кривдника.

Фахівець із соціальної роботи Ковельського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Поремчук наголосила, що у випадку, коли людина зазнала будь-якого виду насильства або розуміє, що існує його загроза, найголовніше правило – не мовчати. Розповісти про це друзям, знайомим, сусідам або родичам, звертатись за допомогою до поліції, соціальних служб.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: