12:43, 01 листопада 2018

На Волині затримали розбійників із Черкащини, які вдавали з себе поліцейських. ФОТО

Під процесуальним керівництвом прокуратури Волинської області працівники Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України та слідчого управління Головного управління Національної поліції в області спланували та провели комплекс гласних та негласних заходів, в результаті яких, у момент вчинення розбійного нападу на автомобіль потерпілих, затримали двох мешканців Черкаської області, які планували заволодіти коштами в сумі 20 тис. доларів США.

Про це повідомляє ппрокуратурарес-служба прокуратури області.

Про підготовку злочину правоохоронці дізналися завчасно, що дало можливість затримати озброєних зловмисників, які використовували формений одяг працівників поліції, “на гарячому”.

Нині нападники затримані в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Вирішують питання щодо повідомлення їм про підозру у вчиненні за попередньою змовою групою осіб розбою, спрямованого на заволодіння майном у великих розмірах, та самовільного присвоєння владних повноважень з використанням форменого одягу працівника поліції (кримінальні правопорушення, передбачені ч. 4 ст. 187, ч. 2 ст. 353 КК України) і обрання їм запобіжних заходів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: