16:14, 18 Липня 2019

На Волині затримали підприємця, який незаконно експортував ягоди та гриби до Прибалтики

У рамках операцій «Бастіон» та «Рубіж» викрили підприємця Ратнівського району, стосовно якого зібрали матеріали щодо ухилення від сплати податків та платежів, передбачених законодавством, під час заготівлі ягід та грибів.

Про це повідомили на сайті ГУ ДФС у Волинській області.

Відтак, на підставі ухвал суду співробітниками податкової міліції області провели два огляди місць придбання від населення ягід та грибів, їх складування та накопичення. Одночасно, правоохоронцями спільно із інспекторами Волинської митниці ДФС попереджено спробу незаконного експорту 22 тон ягід чорниці до країн Прибалтики. Весь вантаж та великогабаритний транспортний засіб, яким здійснювалось транспортування ягід, затримали.

Загалом, за наслідками проведених заходів вилучили 95 тонн ягід та 2 тонни грибів орієнтовною вартістю близько 5 млн. грн., вантажний автомобіль, готівкові кошти в сумі близько 72 тис. грн., банківські картки, комп’ютерну техніку, документи фінансово-господарської діяльності та чорнову бухгалтерію. Зараз вживаються заходи з метою встановлення всіх причетних осіб та накладення арешту на вилучені товарно-матеріальні цінності.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: