21:00, 04 Квітня 2019

На Волині запрацював ще один асфальтобетонний завод. ФОТО

На Волині відновив роботу асфальтобетонний завод філії “Старовижівський автодор” ДП “Волинський облавтодор”, що розташований у м.Камінь-Каширський.

Про це повідомляє служба автомобільних доріг у Волинській області.

У перший день своєї роботи виготовили 70 т гарячої асфальтобетонної суміші, контроль за якістю якої здійснювався працівниками лабораторій Служби автомобільних доріг у Волинській області та облавтодору.

Загалом на Волині працює три АБЗ, продукція яких наразі використовується для виконання робіт з ліквідації ямковості на автодорогах державного значення. На цих роботах вчора було задіяно 14 ремонтних бригад підрядних підприємств, відповідальних за експлуатаційне утримання таких автошляхів. Ними за день ліквідовано ямковість на близько 1200 м2 автодоріг.

За інформацією ДП “Волинський облавтодор” сьогодні пошкодження дорожнього покриття ліквідовуватиме 15 ремонтних бригад його філій.

Служба автомобільних доріг у Волинській області просить всіх учасників дорожнього руху з розумінням ставитись до тимчасових незручностей, бути уважними у місцях проведення дорожніх робіт і неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху.

Особливо закликають не ігнорувати попереджувальні дорожні знаки, що встановлені на аварійно-небезпечних ділянках автошляхів та в місцях, де працюють дорожники, завчасно знижувати швидкість руху свого транспортного засобу перед ними. Дбайте про власну безпеку та безпеку інших!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: