20:30, 30 Серпня 2018

На Волині запрацювали ще три інклюзивно-ресурсні центри

Інклюзивна освіта – це неодмінна складова гуманітарної політики кожної держави, яка засвідчує про готовність суспільства захищати невід’ємні права дітей з особливими освітніми потребами, аби вони почували себе безпечно та мали відчуття приналежності до колективу.

Про це повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Відтак, на Волині продовжують впроваджувати інклюзивну освіту і відкриття ще 3-х інклюзивно-ресурсних центрів відбулось сьогодні, 30 серпня 2018 року.

В усіх районах з нагоди такої особливої та гуманної події відбулися урочистості за участі представників влади, громадськості та власне майбутніх вихованців.

Урочисті офіційні відкриття у Ковельському та Рожищенському районах відвідала заступник голови облдержадміністрації Світлана Мишковець, яка зауважила, що саме інклюзивна система освіти, якою опікується Марина Порошенко, дає дитині можливість розвиватися, адаптуватися до суспільства.

“В Україні нині відкрили 50 таких інклюзивно-ресурсних центрів. Згодом, до 5 вересня, у нас запрацює 9 таких центрів. Усі вони дадуть можливість розкрити той потенціал, котрий закладений у кожній дитині”, – зазначила Світлана Євтихіївна, вітаючи ковельчан з цією подією.

Та направду головними гостями урочистих заходів, котрі і створили святкову атмосферу, наповнену сонячними посмішками і веселим гоміном, були діти з особливими освітніми потребами, ті заради кого і   вдалось успішно втілити в життя чудову ідею, яка була задекларована у Меморандумі про співпрацю щодо формування на Волині мережі інклюзивно-ресурсних центрів під час візиту на Волинь першої леді Марії Порошенко у лютому 2018 року.

Тож після довгоочікуваної миті – перерізання стрічки, – у кожному з районів діти дружньою юрбою заповнювали приміщення ІРЦ. Хтось приміряв новенькі парти, інші випробовували спортивну гірку, а найменші знайшли собі місце у басейні з м’ячами. Головна мета досягнута – дітям заклади сподобалися.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: