21:22, 28 Лютого 2018

На Волині відкрили першу поліцейську станцію. ФОТО

Сьогодні, 28 лютого, в місті Берестечко Горохівського району розпочала роботу перша на території Волинської області поліцейська станція. Вона обслуговуватиме територію понад 20 населених пунктів, де мешкають майже 10 тисяч жителів. Станцію обладнали комп’ютерною технікою, доступом до мережі Інтернет, а також бази даних системи МВС.

Про це повідомляє прес-служба поліції Волині.

Поліцейська станція об’єднала спільну роботу дільничних офіцерів поліції, груп швидкого реагування патрульної поліції та громади. Службові приміщення обладнали належною оргтехнікою, у них передбачили кімнати для роботи працівників ювенальної превенції з дітьми, працівників груп швидкого реагування та членів  громадських формувань.

«До основних функцій та завдань поліцейської станції відносять, зокрема, забезпечення на території поліцейської дільниці публічної безпеки та правопорядку, охорону прав і свобод людини, взаємодію поліції з органами правопорядку, державної влади та місцевого самоврядування», – зазначив Сергій Козак, виконувач обов’язків начальника ГУНП у Волинській області.

Громадяни матимуть можливість у будь-який час звернутися за допомогою до поліцейських.

У відкритті першої на Волині поліцейської станції взяли участь виконувач обов’язків начальника ГУНП у Волинській області Сергій Козак, начальник управління превентивної діяльності волинської поліції Володисир Солоненко, начальник Горохівського відділу поліції Сергій Поторась, а також секретар Берестечківської міської ради Орися Максимець.

Створення поліцейських станцій здійснюють, зокрема, в рамках реалізації місцевих програм з профілактики злочинності та охорони громадського порядку. За ініціативою головного управління Національної поліції у Волинській області у травні 2016 року рішенням Волинської обласної ради затвердили Програму профілактики правопорушень у Волинській області на 2016-2020 роки. На її втілення запланували виділити понад 20 млн. грн. Відповідні програми профілактики спільно з органами місцевого самоврядування розробили в усіх територіальних підрозділах поліції області. Зокрема, на їх виконання в 2017 році з місцевих бюджетів виділили понад 1 млн. 200 тис. грн.. До кінця року на Волині планують створити 38 поліцейських станцій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: