18:06, 30 Червня 2019

На Волині відбувся молодіжний освітній табір. ФОТО

Освітній табір «Хорунжий імені командира першої сотні УПА (ОУН (б)) Григорія Перегіняка» тривав 22-28 червня у м. Ковель Волинської області на березі мальовничої річки Турія.

Про це інформує Громадська організація «ВМР «Національний Альянс».

Протягом 7 днів, насичених унікальною програмою неформальної освіти молодь знайомилась із історією нашої країни, розвивала командні навички, ставала організованими та вмотивованими.

Учасників чекало активне дозвілля: сплав на байдарках, пейнтбол, спортивні ігри, практичне заняття з виживання в екстремальних умовах, казкотерапія, тім-білдінг. А також захоплюючі історичні лекції, гутірки з мандрівництва, гібридної війни та орієнтування на місцевості. Атмосферні ватри проходили з піснями та імпрезками, які готували самі учасники.

«Хорунжий відбувається вже втретє. Цей табір – чудова можливість для молоді з усієї України отримати перший вдалий досвід таборового життя, знайти друзів за інтересами та відчути згуртованість», — ділиться враженнями Комендант табору Олександр Вовченко.

Організатори: Міністерство молоді та спорту України, Управління освіти, науки та молоді Волинської ОДА у співпраці з ГО «ВМР «Національний Альянс» та Центром національно-патріотичного виховання у м. Луцьк.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: