19:08, 12 Серпня 2019

На Волині відбулися фізкультурно-оздоровчі та спортивно-масові заходи «Олімпійське літо»

9 серпня в дитячо-оздоровчому таборі «Світанок» с. Дачне Ківерцівського р-ну відбулися всеукраїнські фізкультурно-оздоровчі та спортивно-масові заходи «Олімпійське літо». Спортивне свято організували працівники Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» разом з працівниками табору.

Про це повідомляє прес-служба волинського обласного центру фізичного здоров’я населення.

Понад 160 вихованців табору взяли участь в змаганнях з дартсу, волейболу, футболу та настільного тенісу, у конкурсах з віджимання, стрибків на скакалці, крутіння обруча, також визначили найсильнішого за допомогою силоміра. У змаганнях з волейболу відзначили найкращих гравців — Богдана Калюха та Анастасію Марфіну. У змаганнях з футболу найкращий гравець — Артур Рудницький, найкращий воротар — Влад Луц.

Впродовж свята для дітей провели бесіди на тему здорового способу життя та шкідливих звичок в рамках всеукраїнських інформаційно-пропагандистської акції «Червона картка» — «Реальність починається з тебе!».

Учасників заходів відзначили грамотами та призами від всеукраїнського та Волинського обласного центрів ФЗН «Спорт для всіх», а також Волинського обласного відділення НОК України.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: