10:44, 03 Липня 2019

На Волині видали 142 ліцензії на право роздрібної реалізації пального

Представники бізнесу Волині, які реалізують пальне в роздрібній мережі, отримали 142 ліцензії.

Про це повідомили на сайті ГУ ДФС у Волинській області.

Окрім того, 16 ліцензій видали платникам акцизного податку на право зберігання пального, — інформує управлінням контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Головного управління ДФС у Волинській області.

У зв’язку із запровадженням Системи електронного адміністрування реалізації пального закон зобов’язав до 01.07.2019 отримати ліцензії всіх суб’єктів господарювання, які здійснюють реалізацію пального в роздріб.

“Ліцензування видів господарської діяльності з виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним, а також облік реалізації через Систему електронного адміністрування реалізації пального дозволять ефективно контролювати фактичний рух пального в розрізі місць зберігання, що сприятиме прозорості ринку реалізації паливно-мастильних матеріалів”, — йдеться у дописі.

З етапами запровадження Системи електронного адміністрування реалізації пального (СЕАРП) можна ознайомитися за посиланням, а з реєстром СГД, які отримали ліцензії — в розділі «Реєстри» на веб-порталі ДФС України.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: