21:50, 22 Липня 2019

На Волині урочисто зустріли чемпіонів світу з пауерліфтингу. ФОТО

Нещодавно в столиці Казахстану Нур-Султан проходив чемпіонат світу з пауерліфтингу, на якому зібралися 441 спортсменів-паралімпійців з 78 країн. Серед переможців — ковельчани Денис Остапук та Ксенія Токар.

Про це інформує Ковельська міська рада.

Сьогодні заступник міського голови Ковеля Ігор Прокопів та головний спеціаліст відділу фізичної культури та спорту Дмитро Рижко, батьки, представники ГО “Спарта” зустріли на вокзалі тріумфаторів, які повернувся зі змагань до Ковеля.

Ігор Прокопів привітав Дениса та Ксенію, а також їх тренера Валерія Дружиновича з черговим успіхом, побажав і надалі натхнення та подальших перемог.

Довго не відпускали спортсменів рідні, друзі, які чекали їх на пероні. Попри втому після далекої дороги, Денис Остапук та Ксенія Токар радо ділилися враженнями від перебування в Казахстані та розповіли про тяжкий переїзд.

Перший день змагань став “золотим” для юних паралімпійців. Двічі в залі спорту піднімався прапор України та звучав гімн на честь вихованців ковельського відділення Волинського центру “Інваспорт” Дениса Остапука та Ксенії Токар. Вони виступали в програмі першості світу (атлети до 20-ти років).

Денис блискуче виступив у ваговій категорії до 59 кг. Його “золотий” результат — 118 кг. А вже через три години другу золоту медаль в скарбничку нашої збірної додала Ксенія Токар. Їй не було рівних у категорії спортсменок до 41 кг. Її «золотий» результат – 60 кг.

Ксенія та Денис не збираються зупинятись на досягнутому та уже розпочинають підготовку до чергових змагань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: