21:01, 30 Березня 2018

На Волині тривають заходи щодо запобігання підтоплення присадибних ділянок

На всій території Волині через потепління різко піднявся рівень води в річках. Це, своєю чергою, спричинило підтоплення населених пунктів області. Відтак, аби запобігти випадків підтоплень, голова облдержадміністрації Олександр Савченко​ підписав доручення №1970/17/1-18 від 28.03.2018 «Про вжиття додаткових заходів щодо запобігання випадків підтоплень в населених пунктах області».

Про це повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Так, в містах та районах області організували проведення обстежень населених пунктів та мікрорайонів на наявність штучних перепон у водовідвідних системах, що можуть спричинити підтоплення під час водопілля.

Зокрема, спеціалісти комунальних служб спільно з підрозділами управління ДСНС у випадку виявлення штучних перепон на шляхах водовідведення області здійснюють прочищення меліоративних каналів від залишків льоду, гілок тощо.

Загалом до обстеження залучили більше 32 фахівців цивільного захисту та 46 чоловік комунальних підприємств. Всього перевірили готовність понад 230 систем (каналів) для відведення поверхневих стічних вод у районах та 54 зливових каналізаційних та дренажних систем у містах.

Тож слід відзначити, що керівникам органів виконавчої гілки влади у Горохівському, Локачинському та Любомльському районах вже вказали на недоліки, що впливають на працездатність меліоративних каналів для безперешкодного водовідведення стічних і талих вод.

Робота щодо виконання доручення голови ОДА триває.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: