15:20, 16 листопада 2018

На Волині тривають просвітницькі заходи у закладах дошкільної освіти

15 листопада у закладах дошкільної освіти № 22, № 26 та № 27 відбулися просвітницькі заходи з безпеки життєдіяльності за участі співробітників Управління ДСНС України у Волинській області, Волинської обласної організації Добровільного пожежного товариства України та Навчально-методичного центру безпеки життєдіяльності та цивільного захисту у Волинській області.

Про це повідомляють на сайті рятувальників.

Зокрема працівники Навчально-методичного центру безпеки життєдіяльності та цивільного захисту у Волинській області побували у дитсадку № 22 «Радість», де провели заняття з дошкільнятами. Спілкування відбулося у цікавій формі з елементами гри: діти відгадували загадки, засвоювали важливі постулати безпеки, а насамкінець склали пазл на протипожежну тематику.

У закладі дошкільної освіти № 27 «Незабудка» вихованці разом з педагогами підготували спортивне свято з безпеки життєдіяльності. Діти, змагаючись в естафетах, здобували базові знання з пожежної безпеки та медицини.

А напередодні рятувальники разом з працівниками Добровільного пожежного товариства завітали до дитсадка № 26 «Ялинка», де взяли участь у батьківських зборах. Вони нагадали батькам про важливість навчання дитини важливим поняттям з безпеки у колі сім’ї, демонструючи обізнаність та компетентність у цих питаннях на власному прикладі. Відтак співробітники ДСНС вручили посібники з безпеки життєдіяльності, підготовлені та видані спеціально для батьків дітей дошкільного віку.

Проведення заходів та виготовлення методичних матеріалів і посібників здійснено у рамках проекту міжнародної співпраці «Безпечне дитинство».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: