11:51, 25 Квітня 2018

На Волині судитимуть працівницю податкової за хабарі у півмільйона

На Волині судитимуть посадовицю Державної фіскальної служби, через дії якої державний бюджет зазнав збитків на понад півмільйона гривень.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури лбласті.

Слідчий відділ прокуратури Волинської області завершив досудове розслідування у кримінальному провадженні про систематичне одержання неправомірної вигоди, зловживання владою та службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки, та службове підроблення (кримінальні правопорушення, передбачені ч. ч. 1, 3 ст. 368, ч. 2 ст. 364, ч. 1 ст. 366 КК України), вчинені головним державним інспектором одного з відділів Головного управління Державної фіскальної служби у Волинській області.

Упродовж 2017 року податківиця, використовуючи своє службове становище, одержала понад 53 тис. грн. неправомірної вигоди від суб’єктів господарювання та їх представників за безпідставне списання по обліках податкової заборгованості. Її незаконними діями державному бюджеті завдано збитків на суму  понад 0,5 млн. грн.

Наразі у кримінальному провадженні досудове розслідування завершене та в порядку ст. 290 Кримінального процесуального кодексу України стороні захисту здійснили відкриття матеріалів провадження.

Опісля ж обвинувальний акт скерують до суду, який і визначить посадовиці міру покарання.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: