23:00, 27 Березня 2019

На Волині стартував навчальний візит для представників Львівської та Рівненської областей

У Луцьку розпочався навчальний візит «Школа просторового та стратегічного планування для представників Львівської та Рівненської областей.  

Про це інформує Волинський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону України.

Розпочався захід із презентації про Волинську область. Радники Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування Катерина Степчук та Петро Гоцалюк здійснили огляд розроблених стратегій та планів просторового розвитку.

27 березня учасників навчального візиту чекав огляд виробничої бази підприємств «Павлівський пивзавод» та «Старий Порицьк» у Павлівській ОТГ. Також вони дізнаються про аукціони на мільйони та синергетичний ефект узгодженого стратегічного та просторового планування у Княгинівській ОТГ.

28 березня представників ОТГ із Львівської та Рівненської областей чекає поїздка до Поворської ОТГ, де вони дізнаються про ефективне та раціональне використання земельних ресурсів, зокрема, вирощування м’ясних порід на самозаліснених піщаних ґрунтах під відкритим небом.

Також вони побувають у Люблинецька ОТГ, де дізнаються про розробку концепції індустріального парку як результату впровадження стратегії громади. А у Дубівській ОТГ побачать на власні очі надання витягів із ДЗК як наближення послуг до жителів громади. Також у цій громаді вони дізнаються про додаткові надходження для наповнення бюджету Дубівської ОТГ. У цій громаді відбудеться презентації сценарію розвитку території, напрацьована завдяки участі у школі Інтегрованого просторового планування для об’єднаних територіальних громад.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: