18:13, 13 Серпня 2019

На Волині шахраї виманюють у людей гроші, називаючись працівниками соціальних служб

На Волині почастішали випадки шахрайств, жертвами яких стають люди похилого віку, котрі охоче пускають в помешкання нібито представників соціальних чи інших служб.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Волинської області.

Учора, 12 серпня, жертвою зловмисників стала 92-річна лучанка. Назвавшись працівниками соціальної служби, спритники проникли у помешкання бабусі та, відволікши її увагу, заволоділи 21 тис. грн.

Такі випадки, на жаль, непоодинокі, суми ж варіюються від тисячі до кількох десятків тисяч гривень.

“Прокуратура області звертається до громадян із проханням бути уважними та обережними, пускаючи в оселі незнайомців, ким би вони не називалися – представниками сервісних, соціальних чи інших служб.

У разі візиту представників державних чи приватних установ або організацій – обов’язково, перед тим, як відчиняти їм свої двері, цікавтеся їхніми посвідченнями, телефонуйте в установу, перепитуйте про причини візитів і цікавтеся особою візитера, а також тим, чи насправді він представляє установу й має повноваження на проведення будь-яких дій.

У разі, якщо залишаєте своїх родичів похилого віку на самоті – попереджайте їх про необхідність повідомляти вам про всі візити незнайомців телефоном. Окрім того, вживайте заходів, аби гроші зберігалися у недоступних для зловмисників місцях.

Лише ваша обачність і здоровий глузд є запорукою того, що ви чи ваші родичі не стануть жертвою шахраїв”, — повідомляють у прес-службі прокуратури Волині.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: