09:43, 25 Червня 2019

На Волині рятувальники відкрили пересувну експозицію з питань безпеки життєдіяльності. ФОТО

24 червня співробітники 10-ої та 11-ої Державних пожежно-рятувальних частин разом із працівниками виставки-музею Управління ДСНС України у Волинській області провели навчання підростаючого покоління правилам безпеки життєдіяльності у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку — позаміському закладі оздоровлення «Супутник» Шацького району та Волинському обласному санаторії «Згорани» Любомльського району.

Про це на своєму сайті повідомили рятувальники.

Фахівці виставки-музею представили дітям і персоналу пересувну експозицію з питань безпеки життєдіяльності. У цікавій інтерактивній формі вони інформували підростаюче покоління про важливість дотримання вимог безпеки у повсякденному житті та на відпочинку. Обговорили алгоритм дій на випадок виявлення боєприпасів, торкнулися проблематики протипожежних дій і заходів в екосистемах, нагадали про вимоги безпечної поведінки на воді.

Цікавим та змістовним доповненням до бесіди стала пересувна експозиція виставки, розгорнута просто неба, у якій ілюстративно та максимально детально подані важливі постулати безпеки.

Крім того, співробітники ДСНС продемонстрували можливості пожежно-рятувальної техніки та спорядження.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: