21:36, 06 Серпня 2018

На Волині рятувальники провели квест для вихованців табору. ФОТО. ВІДЕО

6 серпня працівники Луцького МРВ та 1-ї Державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України у Волинській області завітали до дитячого оздоровчого табору «Ровесник», що у селі Забороль Луцького району, де спільно з вихователями табору провели квест для вихованців закладу.

Про це повідомляють на сайті рятувальників.

Квест складався з чотирьох етапів, кожен з яких мав завдання, яке потрібно було виконати. На першому етапі діти відповідали на питання, які заздалегідь підготували фахівці ДСНС, на другому етапі – стрибаючи на скакалці, озвучували правила безпеки, на третьому етапі діти мімікою та жестами відображали задані поняття з безпеки життєдіяльності (пожежа, вогнегасник тощо). На завершальному етапі працівники ДСНС продемонстрували дітям, як правильно користуватись вогнегасником, показали як працює пожежно-технічне обладнання пожежного автомобіля та подавали ствола на гасіння пожежі. Опісля такого майстер-класу усі охочі могли спробувати себе у ролі вогнеборців.

Наприкінці заходу, всі діти подякували рятувальникам за проведене заняття та пообіцяли в майбутньому дотримуватись правил пожежної безпеки у різних життєвих ситуаціях.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: