22:39, 10 Липня 2019

На Волині пройшов фестиваль «Поліська регата»

На Волині пройшов дводенний десятий ювілейний міжнародний фестиваль з екстремального водного туризму “Поліська регата”, який тривав з 6 по 7 липня в смт Любешів.

Про це повідомляє Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”.

Фестиваль проводився з метою пропаганди та розвитку екологічного туризму як ефективного способу всебічного гармонійного розвитку особистості, сприяння формуванню здорового способу життя, визначення найсильніших команд з видів спорту, обміну досвідом, розширення дружніх і ділових зв’язків, формування екологічної свідомості громадян.

Відбулися змагання на байдарках та спортивно-масові заходи за Всеукраїнською програмою “Олімпійське літо”: пляжний волейбол, пляжний футбол, а також вперше в рамках фестивалю директор Камінь-Каширського міського центру ФЗН “Спорт для всіх” Сергій Панасюк провів силові змагання богатирів “Козацькі розваги”.

Траса змагань на байдарках складалась із двох етапів. Перший етап: річка Стохід (смт Любешів (старт) — с. Сваловичі (проміжний фініш). Другий етап: р. Прип’ять (с. Сваловичі (старт) — с. Люб’язь (фініш).

Цього року у змаганнях взяли участь 31 команда і 62 учасники з областей України та Волинської області, а також на свято завітали гості з Білорусі.

Призові місця у Міжнародному фестивалі з екстремального водного туризму “Поліська регата” розподілилися таким чином: Перше місце виборола команда ДП “Любешівагроліс” (Костянтин Веремчук та Леонід Фесик з смт Любешів), друге місце – команда “Валянки” (Микола Вакулич, Дмитро Крицький, м. Іваново, Білорусь), третє місце посіла команда “Случ” (Вадим Жук, Анастасія Радько, з м. Сарни, Рівненської області).

У змаганнях з пляжного волейболу (жінки) взяли участь сім команд. Перше місце виборола команда с. Залізниця (Любешівський р-н), друге місце – команда з Любешова, третє місце – Зарудчі (Любешівський р-н).

У змаганнях з пляжного волейболу (чоловіки) взяли участь вісім команд. Перемогу здобула  збірна команда смт Любешів, друге місце посіла команда с. Зарудчі (Любешівський р-н), а третє місце – с. Рудка-Червинська (Камінь-Каширського р-н).

У змаганнях з пляжного футболу взяли участь вісім команд. Перше місце посіла команда с. Ветли (Любешівського р-н), друге місце – смт Любешів, третє місце – с. Дольськ (Любешівський р-н).

В силових змаганнях богатирів “Козацькі розваги”, які складалися з естафет “Козацька засіка”, “Суданські ноші”, “Каменярі”, “Колода”, “Таєр фліп” та “Перетягування линви” взяли участь шість команд. Перемогла команда ДП “Любешівагроліс” (Сергій Герець та Артем Кисюк), які з перевагою лише в один бал перемогли досвідчених “Богатирів” з Камінь-Каширщини (Володимир Царик та Володимир Кузьмич), котрі поступились більш молодому лідеру у фінальній вправі “Перетягування линви”. Третю сходинку посіла “Молодь-Любязь” — місцева команда в складі Валерія та Богдана Лозицького.

Переможців та призерів змагань нагородили дипломами, медалями, кубками, призами та грошовими винагородами від організаторів та спонсорів фестивалю.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: