17:44, 16 Квітня 2018

На Волині посадовця державної виконавчої служби викрили на хабарі. ФОТО

У результаті спільно спланованих прокуратурою Волинської області та Управління Служби безпеки України у Волинській області слідчих (розшукових) дій, в тому числі негласного характеру, викрито під час одержання неправомірної вигоди в розмірі 200 тис. грн заступника начальника Горохівського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Волинській області.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Неправомірну вигоду посадовець вимагав за закриття виконавчого провадження та зняття арешту з майна одного із фермерських господарств у виконавчому провадженні про стягнення банківського кредиту. Разом із тим, проводять слідчі (розшукові) дії щодо інших працівників указаного відділу виконавчої служби, які за даними матеріалів слідства можуть бути причетні до вимагання та одержання неправомірної вигоди.

Наразі в кримінальному провадженні слідчими органу безпеки провадяться першочергові слідчі (розшукові) дії, по завершенню яких вирішуватиметься питання повідомлення посадовцю ДВС про підозру у вчиненні кримінального правопорушення та обрання щодо нього запобіжного заходу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: