13:34, 28 Квітня 2018

На Волині пасажири боронили від патрульних водія автобуса, який порушив правила

Сьогодні вранці, 28 квітня, на посту в Цумані, екіпаж патрульних зупинив автобус “Neoplan”, водій якого, виїжджаючи з АЗС, порушив вимогу знаку 5.7.1 «виїзд на дорогу з одностороннім рухом», здійснив розворот та перетнув суцільну лінію дорожньої розмітки 1.1, до того ж, не користувався засобами пасивної безпеки. Згідно зі ст. 36 КУпАП, ці порушення об’єднали в одну постанову, яка передбачає штраф 255 гривень.

Про це повідомляють патрульні на своїй сторінці у “Фейсбук”.

Поки оформляли постанову, а це зайняло не більше 10 хвилин, майже всі пасажири автобуса виходили й озвучували свої претензії патрульним, відволікаючи їх від роботи.

Вони обіцяли «масу негативних відгуків та коментарів в інтернеті» про поведінку полісменів, які, мовляв, вчинили неправильно, зупинивши автобус.

«Нас затримують, водія зупинили неправомірно, ми 10 годин стояли на кордоні, і взагалі тут «діти та вагітні», – обурювались громадяни.

Докази патрульних про те, що водій грубо порушив три правила дорожнього руху і наразив десятки людей на смертельну небезпеку, люди не сприймали.

«Ми пояснили, що це робиться задля їхньої безпеки. Ігнорувати такі порушення, які водій вчинив на очах патрульних, – ми не можемо. Якби ж щось трапилось – винна була б поліція, тому наша задача попередити порушення і притягнути винних, якщо воно вчинене», – розповів інспектор патрульної поліції Волині Ігор.

Через безпідставні звинувачення пасажирів розгляд справи міг затягнутись, однак правоохоронці швидко оформили постанову і побажали водієві та пасажирам щасливо доїхати до столиці – без порушень правил дорожнього руху.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: