10:23, 14 Липня 2019

На Волині листівки кандидатів-мажоритарників виявили у неналежних місцях

На Волині спостерігачі громадянської мережі “ОПОРА” 11 та 12 липня в окрузі № 20 виявили чергові порушення: агітматеріали на користь кандидатки розміщені у приміщенні селищної ради, а листівки її опонентів – розклеєні на електроопорах.

Про це інформує громадська мережа “ОПОРА”.

Зокрема, друковані агітаційні листівки на користь кандидатки Олени Твердохліб (самовисування) містять її фото та передвиборну програму. Такі матеріали виявили 12 липня у коридорі Луківської селищної ради Турійського району, яка розташована у межах ОВО № 20.

11 липня спостерігач також зафіксував розміщення листівок низки кандидатів у неналежних місцях. Зокрема, у селі Михайлівка Локачинського району на електроопорах виявили матеріали на користь кандидатів Андрія Козюри (Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”) та Юрія Цейка (Всеукраїнське об’єднання “Свобода”). Окрім того, поблизу одного зі господарств вивісили банер на користь Андрія Козюри, який закріпили з одного боку до електроопори, а з іншого – до дерева. Також листівки на користь Андрія Козюри на електроопорах виявили у селі Вишенька Рожищенського району.

Окрім того, вчергове виявили листівки на користь Вадима Ваврищука (самовисування) на електроопорах у селі Звиняче Горохівського району та селищі Торчин. Також агітматеріал на користь кандидата Віталія Пудліка (самовисування) розмістили на електроопорі у місті Рожище.

За цими фактами спостерігач звернувся із заявами до територіальних підрозділів поліції.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: