14:03, 25 Березня 2019

На Волині ліквідували понад 40 пожеж сухої трави та загорання на торфовищі

У період 18-24 березня працівники пожежно-рятувальних підрозділів Волинської області ліквідували 43 пожежі трав’яного настилу та одну пожежу на торфовищі.

Про це повідомляють на сайті рятувальників.

Зокрема 20 березня працівники 12-ої Державної пожежно-рятувальної частини селища Любешів та працівники місцевої пожежної охорони села Залаззя ліквідували пожежу на торфовищі в урочищі Заольхів’я поблизу села Залаззя Любешівського району, що виникла 20 березня. На гасіння пожежі залучили дві пожежні автоцистерни, дві мотопомпи, задіяли 11 чоловік особового складу та місцеве населення.

У Володимир-Волинському районі співробітники ДСНС ліквідували три займання сухої трави, що трапилися через необережність з вогнем громадян у селах Острівок і Залужжя, а також у місті Володимирі-Волинському. З’ясувалося, що пожежа сухої трави на площі 0,3 га в райцентрі на вулиці Академіка Глушкова трапилася з вини місцевого жителя Петра.

У селі Сільце Горохівського району загорання сухої трави на площі 0,2 га трапилося через необережність з вогнем місцевої жительки Олени. У селі Озеро Ківерцівського району суху траву на площі 0,06 га підпалила 44-річна місцева жителька, Людмила.

У місті Ковелі пожежа сухої трави на площі 1,5 га на дачному масиві «Калина» трапилася через необережність з вогнем ковельчанки Марії, а в селищі Люблинець суху траву та чагарники на площі 0,5 га підпалив 48-річний місцевий житель. Окрім того, на Ковельщині рятувальники гасили суху траву на дачних масивах «Білий налив», «Урожай», а також ліквідували загорання сухої трави і чагарників поблизу села Краснодуб’я.

21 березня співробітники 2-ої та 25-ої Державних пожежно-рятувальних частин міста Луцька ліквідували загорання посуші та очерету на площі 2 га на березі річки Стир у Луцьку. Ліквідували також пожежі сухої трави у селах Боратин, Крупа, Забороль, Новокотів та Зміїнець Луцького району.

У Старовижівському районі горіння посуші ліквідували у селах Нова Вижва, Борзова та Черемшанка, а в Іваничівському районі – у селах Павлівка та три пожежі у селах Литовеж, а також 3 пожежі у Локачинському районі,  2 – Ківерцівському, 3 –Любомльському, 1 – Маневицькому, 2 – Ратнівському, 3 – Рожищенському, 4 – Турійському, 1 – у Камінь-Каширському.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: