10:11, 25 Червня 2019

На Волині легальний продаж підакцизної продукції приніс бюджетам 46,6 мільйона гривень

За підсумками п’яти місяців 2019 року до місцевих бюджетів на Волині сплатили 46,6 мільйона гривень акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизної продукції.

Про це повідомили у ГУ ДФС у Волинській області.

Майже половину із цієї суми — понад 21 мільйон гривень, отримав міський бюджет обласного центру Волині, — інформує управління моніторингу доходів та обліково-звітних систем ГУ ДФС у Волинській області.

Сума отриманого місцевими громадами роздрібного акцизу перевищує аналогічні показники минулого року на 3,3 відсотка.

Оскільки саме з продукції, що перебуває у легальному обігу, сплачуються податки, кожна громада повинна бути зацікавлена в тому, щоб алкогольні напої та тютюнові вироби реалізовувалися на її території з дотриманням законодавчих вимог, — наголошують в ГУ ДФС у Волинській області. А стабільні податкові надходження мають ті громади, де також ефективним є громадський контроль за тим, щоб всі суб’єкти підприємництва здійснювали свою діяльність у правовому полі.

Кожен, хто купує підакцизну продукцію, має право поцікавитися у її продавця про наявність ліцензії та марок акцизного податку встановленого зразка на кожній одиниці продукції. Така увага не лише сприятиме наповненню бюджету, а й убезпечить від споживання неякісного продукту, — звертають увагу в ГУ ДФС у Волинській області.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: