22:24, 19 Лютого 2019

На Волині кількість електронних платежів за газ зросла на 20 %

На Волині за рік кількість електронних  платежів зросла на 20 %. У січні 2019 року  більше 120 тисяч волинян оплатили за газ через онлайн-сервіси. 

Про це повідомляє  прес-служба «Волиньгаз Збут».

Клієнти мають можливість скористатись будь-яким із семи  онлайн-сервісів, та в деяких випадках без комісій і завжди без черг можуть сплатити за спожитий газ.  Зараз до послуг споживачів природного газу Волинської області представлені платіжні системи: Portmone.com,  iPay.ua, EasyPay.ua, Ощад 24, Masterpass, Приват 24, а також Ibox.

Заплатити за газ онлайн можна безпосередньо з Особистого кабінету на сайті 104.ua, мобільного додатку 104 Mobile, месенджера Viber за допомогою звичайного телефону через IVR.

Сервіси дозволяють зберегти шаблон платежу, картку для розрахунку або користуватись електронним гаманцем. Оплата комунальних послуг онлайн здійснюється будь-якими платіжними картами Visa і Master Card. Про наявність та розмір комісії платіжний сервіс інформує клієнта до здійснення транзакції.

Після успішної оплати на екрані буде відображена квитанція, за бажання її можна роздрукувати, зберегти або переслати на вказану адресу електронної пошти. Кошти надійдуть на рахунок постачальника газу вже протягом одного-двох днів.

«Наша компанія пропонує клієнтам ряд сучасних послуг, в т.ч. і дистанційні онлайн сервіси для розрахунку за спожитий газ. Маючи банківську карту та доступ до інтернету чи телефону, споживачі можуть вибирати для себе найзручніший дистанційний спосіб оплати: без черг та не виходячи з дому», – каже директор «Волиньгаз Збут»  Микола Тищук.

Серед додаткових можливостей такого онлайн сервісу як Особистий кабінет – інформація про стан особового рахунку, історія платежів та нарахування субсидії.

Всі видатки по організації комплексу онлайн-послуг для споживачів газу несе «Волиньгаз Збут», в той час як 90 % коштів за газ отримує державна монопольна компанія.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: