21:50, 12 Липня 2019

На Волині із 16 районів хочуть залишити лише три

Новий субрегіональний рівень дасть можливість збільшити території і кількість їх мешканців до 150 тисяч, що проживають у районах. Це дасть змогу сформувати якісні потужні команди, котрі зможуть координувати, управляти процесами та делегованими повноваженнями від держави.

Про це інформує міністр регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко на своїй сторінці у “Facebook”.

В Україні триває децентралізація. З 16 районів, які наразі є на Волині, планують залишити лише три. Всього 102 райони замість 468 хочуть зробити в Україні.

92 райони, які знаходяться на підконтрольній території України та плюс десять на тимчасово окупованих районах Донецької, Луганської областей та АР Крим.

“Новий субрегіональний рівень дасть можливість збільшити території та кількість їх мешканців до 150 тисяч, що проживають у районах. Це дасть змогу сформувати якісні потужні команди, котрі зможуть координувати, управляти процесами та делегованими повноваженнями від держави.

Децентралізації вже докорінно змінила систему менеджменту у державі та забезпечила перехід від централізованого радянського управління, яке продовжувалося за всі майже 28 років незалежності, до імплементації європейських стандартів управління. А це демократичність, субсидіарність і відповідальність влади. Новий адміністративно-територіальний устрій – логічне і необхідне продовження.

Ця модель дозволить сформувати якісний менеджмент європейського зразка за показниками розвитку людського потенціалу, якісних послуг і секторальних реформ. Також це дасть можливість не лише побудувати якісну модель управління, а й ефективно використати кошти на місцях, які нині спрямовуються на існуючі майже півтисячі райдержадміністрацій”, — повідомляє Геннадій Зубко.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: