19:52, 06 Квітня 2019

На Волині фельдшер з водієм швидкої реанімували чоловіка

5 квітня бригада Нововолинського відділення екстреною медичної допомоги, у складі фельдшера та водія, успішно провели реанімаційні заходи.

Про це повідомляє Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф на своїй сторінці у “Фейсбук”.

Так, 5 квітня 2019 року в Центральну оперативну диспетчерську надійшло звернення з приводу «болі в серці».

Після приїзду бригади ЕМД, хворий скаржився на пекучі болі за грудиною, які продовжувались до семи годин. Зробивши ЕКГ, фельдшер встановив діагноз «Гострий коронарний синдром», та почав діяти. Надавши відповідну медичну допомогу, хворого на ношах, з довенним доступом, доставили в санітарний автомобіль, для транспортування на госпіталізацію у Нововолинську центральну міську лікарню. Вже у автомобілі хворого підключили до монітора на дефібриляторі, для контролю ритму серцевих скорочень.

Не встигла бригада від’їхати від будинку, як монітор зафіксував відсутність серцевих скорочень. Водій зупинив автомобіль та побіг допомагати фельдшеру проводити реанімаційні заходи. Вже за чотири хвилини проведення серцево-легеневої реанімації у хворого відновилось серцебиття та дихання. 

Підтримуючи життєві показники, хворого успішно доставили на приймальне відділення лікарні Нововолинської ЦМЛ, де вже чекала реанімаційна бригада, яку заздалегідь повідомили про транспортування важкохворого.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: