09:43, 31 Липня 2019

На Волині динаміка податкових надходжень випереджає економічні галузеві показники області

Динаміка податкових надходжень на Волині протягом першого півріччя 2019 року випереджає економічні галузеві показники області та рівень інфляції.

Про це повідомили у секторі комунікацій ГУ ДФС у Волинській області.

«Індекс промислового виробництва в області протягом п’яти місяців становив 96,9 %, ріст обороту роздрібної торгівлі — 110,7 %, індекс споживчих цін — 100,5 %. За перше півріччя цього року до бюджетів усіх рівнів на Волині зібрали 4 мільярди гривень податкових платежів, а це на 22,9 відсотка  більше проти аналогічного періоду торік. Отож, загалом позитивна динаміка нині є визначальною в мобілізації надходжень до держбюджету та бюджетів громад», — наголосила начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

“За таким ростом — системна і якісна робота колективу волинських фіскалів, які забезпечують ефективний процес адміністрування податків і конструктивний діалог з платниками податків”, — констатувала очільник ГУ ДФС в області.

«Як і будь-яка інша діяльність, наша робота з платниками податків має свою специфіку та особливості. Досить часто позиція громадських активістів може слугувати переконливим аргументом для платника не ігнорувати свій конституційний обов’язок. Тому фахівці ДФС завжди готові до діалогу з представниками громадськості, якщо таке спілкування приноситиме користь державі та громадам», — підсумувала Світлана Савчук.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: