14:30, 21 Січня 2019

На Волині чоловік на власному обійсті влаштував підпільний цех із виготовлення алкогольних напоїв

На Волині працівники податкової міліції під процесуальним керівництвом прокуратури викрили підприємця Іваничівського району, який організував роботу підпільного цеху з виготовлення алкогольних напоїв без відповідних на те дозвільних документів, — інформують в ГУ ДФС у Волинській області.

Відтак, в рамках операцій “Акциз-2019”, “Мережа” та розслідування кримінального провадження за ст.ст.  199, 204 КК України з’ясували, що “підприємливий бізнесмен” в одному з приміщень власного обійстя здійснював виробництво фальсифікованих алкогольних напоїв під власною торговою маркою у вкрай неприйнятних санітарних умовах.

Виготовлений таким чином товар розливався у спеціально підготовлені пляшки з написом на етикетці “Виготовлено десь на Волині” об’ємом 1 літр. Надалі продукція реалізовувалась за місцем проживання вище вказаного “бізнесмена” та через мережу Інтернет.

Внаслідок проведення огляду за місцем виготовлення та продажу фальсифікату виявили та вилучили 2900 літрів алкогольної продукції, а також обладнання для незаконної діяльності, зокрема: порожні скляні пляшки, корки,  пластикову та скляну тару, шланги, лійки. Орієнтовна вартість вилученого становить близько 900 тисяч гривень.

Підготували клопотання про накладення арешту на весь вилучений товар. Слідчі дії тривають.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: