13:59, 28 Червня 2019

На Волині через вчорашню негоду ускладнився рух на дорогах

Ілюстративне фото

Ілюстративне фото

Учора, 27 червня, у зв’язку із поривами вітру у населених пунктах області на окремих ділянках автодоріг ускладнився рух через повалені дерева та зламане гілля.

Про це на своєму сайті повідомили рятувальники.

Співробітники пожежно-рятувальних підрозділів Волинської області за допомогою аварійно-рятувального обладнання розчищали дороги у Любешівському, Ковельському, Луцькому, Володимир-Волинському та Ратнівському районах.

Зокрема у Любешівському районі рятувальники розчистили ділянки доріг біля сіл Проходи та Селісок, у Володимирі-Волинському зрізали надламану гілку, що нависала над пішохідним переходом в районі вулиці Ковельської, у Ковелі розчистили від поваленого гілля частину вулиці Варшавської, у Володимир-Волинському районі біля озера Лісне звільнили проїжджу частину від поваленого дерева, у Луцькому районі розчистили ділянку автодороги «Луцьк-Володимир-Волинський» біля села Смолигів.

Близько другої години ночі 28 червня рятувальники селища Ратного розкряжували повалене дерево та усунули перешкоду для руху на автотрасі в районі села Замшани Ратнівського району.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: