15:00, 08 Квітня 2019

На Волині через кордон намагались незаконно перевезти 70 кубометрів ялини

Посадові особи управління протидії митним правопорушенням викрили спробу протиправного експорту до Польщі майже 70 куб. м розпиляних лісоматеріалів ялини вартістю понад 130 тис грн.

Про це повідомляє прес-служба митниці.

Відповідно до поданих до митного контролю товаросупровідних документів, цей товар поставлявся волинським підприємцем як вживані елементи господарської будівлі у вигляді планок з ялини, упакованих за різною довжиною. Проте під час повного митного огляду вантажу із залученням експертів-товарознавців з’ясувалось, що насправді у 30 пачках лісоматеріалів складена розпиляна в напрямку текстури деревина з відсутніми пазами чи шипами, які б дозволили їх з’єднувати.

Ці нестругані, нешліфовані дошки не пройшли жодної іншої обробки, крім їх розпилювання, а тому підлягають під дію Закону України «Про особливості державного регулювання діяльності суб’єктів підприємницької діяльності, пов’язаною з реалізацією та експортом лісоматеріалів».

За подання до митного контролю неправдивих відомостей про товар підприємця притягнуть до відповідальності за ст.. 483 Митного Кодексу України. ЇЇ санкції – конфіскація товару та штраф у розмірі 100 відсотків його вартості.

А поки справу розглядатиме суд, дошки з ялини вилучені на склад митниці.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: