21:19, 22 Жовтня 2020

На водоймі у Нововолинську викрили браконьєра

20 жовтня Волинський рибоохоронний патруль спільно з небайдужою громадськістю викрили грубе порушення Правил рибальства. Інцидент стався на водному об’єкті, поблизу 5-го мікрорайону у місті Нововолинськ.

Про це повідомляє Волинський рибоохоронний патруль.

Близько 22 години виявили порушника, який здійснював вилов водних біоресурсів забороненим знаряддям – кастинговою сіткою. У сітці була така риба: плоскирка – 22 екз. та раки – 2 екз. Збитки, завдані рибним запасам, склали 799 гривень.

На особу склали протокол про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи готуються для передачі в суд для притягнення порушника до відповідальності та відшкодування завданих збитків. Заборонене знаряддя вилучили.

«Дякуємо громадянам за допомогу у виявленні правопорушень. Закликаємо громадськість і надалі інформувати рибоохоронний патруль про порушення Правил рибальства. Ваша активність допомагає попередити та не допустити значних збитків. Якщо ви стали свідком факту браконьєрства – прохання повідомляти на номер «гарячої» лінії рибпатрулю: (067) 360-78-40», – повідомив начальник Волинського рибоохоронного патрулю Тарас Куньчик.

Довідкова інформація:

Розрахунок за незаконне добування водних біоресурсів здійснювався відповідно до постанови КМУ від 21.11.2011 р. № 1209 «Про затвердження такс для обчислення розміру відшкодування шкоди внаслідок незаконного добування або знищення цінних видів водних біоресурсів». Так, компенсація за один незаконно виловлений екземпляр плоскирки становить 34 грн та рака – 25,50 грн.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: