21:47, 29 Березня 2019

На відновлення доріг Ковеля з міського бюджету виділять майже 6 мільйонів гривень. ФОТО

У Ковелі тимчасово відновили рух транспорту на вулиці Тимошенка.  Торік там було розпочато капітальний ремонт дороги (протяжність 880 метрів). Зокрема,  збудували  мережі водовідведення.

Про це повідомляє Ковельська міська рада.

З лютого роботи продовжили – встановили бордюри,  а  нещодавно проклали вирівнюючий шар асфальту, що і дозволило відкрити цю важливу ділянку дороги.

Майстер  ПрАТ “ШБУ-63” Петро Стецько каже, що вони не зупиняють цей об’єкт. На сьогодні займаються облаштуванням тротуару, якого, до речі, там раніше ніколи не було. Потому буде здійснено благоустрій узбіч. У нинішньому році  капітальний ремонт вулиці буде завершено. У міському кошторисі на це передбачено  3 мільйони 140 тисяч гривень.

Як  повідомив начальник управління капітального будівництва та житлово-комунального  господарства Андрій Стернічук, уже проведено тендер на здійснення поточного ремонту доріг. У їх переліку є вулиця Фестивальна, яка зазнала значних руйнувань через те, що  Тимошенка було перекрито. У планах – якнайшвидше  і там відновити дорожнє полотно.

Сьогодні дорожники також приступили до прокладання вирівнюючого шару асфальту і на вулиці Відродженння.

Минулого року там було розпочато реконструкцію і облаштовано роздільну смугу, вуличне освітлення. Нині смуги руху розширили, встановили бордюри.

З міського бюджету  на робити буде скеровано  5 мільйонів 230 тисяч гривень. Очікується, що 4 мільйони надійде з обласної казни.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: