15:07, 01 Січня 2023

На Турійщині до платників податків телефонують псевдоподатківці

На території Турійської  громади шахраї телефоном від імені ДПС вимагають фінансову винагороду, – звертає увагу платників податків сектор з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Волинській області.

Про це повідомляє сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

Діяльність цих псевдоподатківців аналогічна іншим випадкам, що мали місце на території області раніше: телефонні шахраї дзвонять до підприємців Турійщини, представляються посадовцями ДПС і пропонують вирішити проблемні питання господарської діяльності за окрему винагороду, чи просять фінансову допомогу.

У податковій службі Волині наголошують: ці наразі невстановлені особи не мають жодного стосунку до органів ДПС.

Оскільки податкова служба активно та ефективно впроваджує дистанційний формат взаємодії з бізнесом, зокрема за посередництвом електронних сервісів та через Електронний кабінет, то особисте спілкування посадових осіб не є обов’язковою умовою виконання контрольно-перевірочних функцій.

Про факти зловживань, можливі порушення антикорупційного законодавства посадовцями податкової служби варто інформувати сектор з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Волинській області на електронну адресу vl.official@tax.gov.ua, або за номером телефону у м. Луцьку (0332) 777171, ІР (033) 7127.

Інформація у такому повідомленні повинна стосуватися конкретної особи та містити фактичні дані, які можуть бути перевірені, а також підкріплена доказами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: