13:59, 13 Грудня 2019

На третій день на вулицях Луцька з’явилася вода та тепло

Подачу гарячої води до житлового будинку на вул. Дубнівській, 79 відновили, а до ДНЗ №27 та житлового будинку на вул. Гулака-Артемовського, 1 подали тепло.

Про це інформує  ДКП “Луцьктепло”.

На вечір 12 грудня завершили частину аварійно-відновлювальних робіт на вул. Гулака-Артемовського, що дозволило відновити послугу з централізованого опалення до ДНЗ №27 на вул. Коновальця, 10-а та до багатоквартирного житлового будинку на вул. Гулака-Артемовського, 1, де послуга була відсутня з 10 грудня. Однак, виконання робіт продовжиться сьогодні, у зв’язку з чим впродовж дня послугу з централізованого опалення призупинять. Відновлення послуги – до кінця дня.

О 20:00 12 грудня відновили надання послуги з постачання гарячої води до багатоквартирного житлового будинку на вул. Дубнівській, 79, де через проблеми на мережі, що повторювалися,ухвалили рішення тимчасово зупинити надання послуги до усунення всіх проблем.

“Зауважимо, що споживачі котельні на вул. Дубнівській, 32-б, де цьогоріч здійснювалася реконструкція із заміною теплогенеруючого обладнання, відчували багато незручностей через тривалий період відсутності послуги з постачання гарячої води і перебоями з її надання, а також через початок для них опалювального сезону із запізненням”, – говорять у прес-службі “Луцьктепло”.

Відтак, 10 грудня на вимогу мешканців будинку на вул. Дубнівській, 79 відбулася зустріч із представником ДКП «Луцьктепло», заступником директора з виробництва – Віктором Мельником та депутатом Луцької міської ради – Олександром Кравченком. Пан Мельник роз’яснив ситуацію з централізованим опаленням та гарячим водопостачанням, і завірив у виконанні робіт в оголошені терміни. Зазначив також, що ДКП «Луцьктепло» визнає свою провину через надання послуг неналежної якості та завірив, що нарахування за послугу з постачання гарячої води за листопад для квартир, які не обладнані індивідуальними вузлами обліку гарячої води, проведуть за ціною холодної води.

Також скорегують плату за теплову енергію відповідно до періодів фактичної її подачі. Більше того, мешканцям запропонують встановити вузол комерційного обліку згідно Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: