16:07, 05 Червня 2021

На території Підгайцівської громади відкрили фестиваль «Студентська республіка – 2021»

П’ятнадцятий регіональний етап Всеукраїнського фестивалю студентської молоді «Студентська республіка – 2021» урочисто відкрили на території дитячого табору «Сонячний» у селі Гаразджа Підгайцівської громади. Цьогоріч у ньому беруть участь 10 команд із вищих навчальних закладів Волині та студенти із Чернігова.

Про це повідомляє прес-служба Підгайцівської сільської ради.

Привітати учасників приїхали заступник голови Підгайцівської сільської ради Олександр Бляшук, ректор Луцького педагогічного інституту Петро Бойчук, директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міськради Володимир Захожий. Посадовці наголошували, що шкодують, що у їхні студентські роки таких фестивалів не проводили. А нинішнім студентам бажали провести час з користю, відпочити та отримати яскраві враження на все життя.

За роки щорічний студентський фестиваль обріс традиціями та має чітку організацію. Усі команди облаштовують власний табір із наметами, кухнею та зоною відпочинку. Готують тематичні костюми, у такому ж стилі декорують територію табору та обов’язково мають представити свій навчальний заклад та команду.

У Студентській республіці навіть є власний РАГС, де видають свідоцтва про шлюб парам, із числа учасників. Голова Студради Волині та організатор фестивалю Віталій Сніжко розповів, що саме у цьому РАГСі два роки тому, тепер вже із законною дружиною Христиною, вони отримали перше Свідоцтво про шлюб.

Фест триватиме три дні, під час якого відбуватимуться різні змагання: перетягування канату, волейболу, стрільба з луків та різні творчі завдання. Команда, яка проявить себе найкраще, отримає кубок та перемогу у регіональному етапі Всеукраїнського фестивалю студентської молоді «Студентська республіка – 2021» .

Минулого сезону кубок виборола команда Волинського державного університету імені Лесі Українки. Цього року студрада вишу теж покреативила і назвали команду «Мафія». ЇЇ представники вбрались в образи сицилійської мафії, озброїлися для серйозності дерев’яними автоматами.

Ківерцівський медичний коледж вирішив у цьому році використати хайпову тему карантину та коронавірусу. Команда Луцького технічного університету обрала собі стиль 90-их років. Загалом в таборі панує молодіжна, драйвова атмосфера, а дехто вже навіть поставив варитися на вогні юшку.

За словами Віталія Сніжка, відвідати територію фестивалю можуть відвідувати усі охочі, тут раді гостям.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: