19:50, 03 Червня 2022

На території Ковеля впорядкують розміщення тимчасових споруд

У Ковелі депутати затвердили комплексну схему розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста та архітипів тимчасових споруд (ТС).

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської міськради.

Кіоски, торгові павільйони приведуть до однотипного вигляду, аби покращити привабливість міста. Згідно з рішенням, вони повинні мати сучасний дизайн, високий рівень зовнішнього опорядження, відповідний благоустрій прилеглої території.

Ще у 2019 році міська рада (рішення від 22 серпня 2019 року № 54/3) доручила відділу містобудування та архітектури підготувати документ. Його розробило комунальне підприємство “Волиньпроект” з урахуванням будівельних норм, а також існуючих містобудівних обмежень. Містить схему розташування споруд, в якій визначені й ті, які підлягатимуть демонтажу, потребують реконструкції, а також означено можливі місця встановлення нових ТС.

На думку головного архітектора Людмили Мурай, ухвалення комплексної схеми та архітипів тимчасових споруд є серйозним кроком для подальшого оновлення міського середовища та встановлює однакові правила до зовнішнього вигляду МАФів. Важливим аспектом рішення є необхідність використання єдиного зразка при розміщенні групи споруд.

Враховуючи воєнний стан, обранці громади для виконання раніше прийнятих рішень змінили умови оренди земельних ділянок. Зокрема, продовжили термін дії договорів оренди землі до 31 січня 2023 року, які не підлягали пролонгації. Орендарям, яких було зобов’язано у цей термін провести реконструкцію споруди, рекомендували виготовити паспорти прив’язки тимчасових споруд згідно затверджених архітипів.

Паспорт прив’язки – це комплект документів, в яких визначено місце встановлення тимчасових споруд, благоустрій прилеглої території, зовнішній вигляд та напрям підприємницької діяльності.

Варто зазначити, що багатьом власникам павільйонів та кіосків, у яких споруди мають неестетичний вигляд, у грудні минулого року встановлені вимоги щодо проведення їх реконструкції до кінця січня 2023 року

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: