21:29, 31 Травня 2018

На Світязі рятувальники тренувалися гасити пожежі та рятувати людей. ФОТО

На Світязі тренувалися гасити об’єкти із масовим перебуванням людей та рятувати на озері.

Про це повідомляють на сайті рятувальників.

З настанням відпочинкового (купального) сезону оздоровчі заклади бази відпочинку, санаторії, пансіонати будуть наповнені відпочиваючими. Саме тому, рятувальники, керівники і адміністрація закладів з масовим перебуванням людей повинна потурбуватися не лише про комфорт під час відпочинку, а також і про безпечний відпочинок.

Так, 30 травня  з метою відпрацювання спільних дій підрозділів ДСНС та служб району щодо рятування людей на водних об’єктах, гасіння пожеж на об’єктах відпочинку та оздоровлення, гасіння пожеж в природних екосистемах на території пансіонату «Шацькі озера» проведені комплексні показові навчання за участю рятувальників, лісівників та служб екстреного реагування шацького краю.

За легендою, до служби порятунку надійшло повідомлення про умовне загорання в спальному корпусі пансіонату. Персонал закладу розпочав проведення евакуації.

За кілька хвилин до місця виклику прибули пожежно-рятувальні відділення 11-ї державної пожежно-рятувальної частини селища Шацька. Рятувальники провели оперативне розгортання та подачу вогнегасної речовини до осередку умовного загорання.

Друге завдання тренування – організація рятування людей на воді. За задумом, у прибережній смузі пансіонату «Шацькі озера» на відстані  триста метрів від берега перекинувся човен з  рибалками. Для надання допомоги потерпілим до місця пригоди направлено відділення водолазно-рятувальних робіт смт. Шацька та бригада швидкої медичної допомоги. Організовані рятувальні роботи з пошуку та надання медичної допомоги потерпілим.

Усі учасники навчань отримали корисні знання і навички під час ліквідації можливої надзвичайної події.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: