20:48, 03 Червня 2022

На соціальні потреби на Волині сплатили понад 2,8 мільярда гривень єдиного внеску

Упродовж січня-травня цього року волинські працедавці перерахували на соціальні потреби 2,821 мільярда гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. 

Про це повідомляє Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

Це на 624 мільйони гривень більше проти аналогічного періоду торік.

Сплативши на 28 % більше єдиного внеску до фактичних надходжень минулого року, волинські працедавці продемонстрували відповідальне ставлення у виконанні своїх зобов’язань перед державою та найманими працівниками.

Навіть в умовах воєнного стану господарюючі суб’єкти, які мають можливість працювати, зобов’язані дотримуватися належних стандартів оплати праці та перераховувати до бюджету визначені законом  платежі, – наголошують у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

Дбаючи про інтереси держави та соціальні гарантії для найманих працівників, кожен працедавець сприяє бюджетній стабільності та фінансовій безпеці країни, яка ефективно протидіє військовій агресії рф.

Нагадаємо, що з 1 березня поточного року до припинення воєнного стану та ще 12 місяців потому фізичні особи-підприємці, особи, котрі здійснюють незалежну професійну діяльність і члени фермерських господарств мають право не сплачувати єдиний внесок за себе.

Фізичним особам-підприємцям 2-3 груп спрощеної системи оподаткування також дозволяється не сплачувати єдиний внесок за мобілізованих осіб. Суми єдиного внеску за мобілізованих осіб до соціальних фондів буде сплачено з державного бюджету.

Довідково: саме страховий стаж, тобто нараховані і сплачені до бюджету податковим агентом-роботодавцем суми єдиного внеску, безпосередньо впливає на суму соціальної допомоги від держави у разі настання страхового випадку та пенсійних виплат.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: