13:16, 11 Січня 2020

На службових осіб Луцькради відкрили кримінальне провадження за незаконну ліквідацію «Центрального ринку»

Підприємці «Центрального ринку» отримали витяг з ЄРДР, в якому йдеться про відкритття кримінального провадження щодо службових осіб Луцькради, які ліквідували ринок та дві зупинки поблизу.

Про це повідомляють у спільноті «Європейський Центральний ринок» у «Фейсбук».

«Дякуючи активним і небайдужим лучанам, тим, які вболівають за місто, за його розвиток, інфраструктуру, за наповнення бюджету, за цільове використання коштів, а саме – незалежному журналісту Андрусюку Я. , ГО “Громадський захист Волині”, ГО “Центр юридичної допомоги”, ГО “Розвиток Мікрорайонів міста” і підприємцям Центрального ринку, направили заяву прокурору Волинської області Безрукому Т. Р.», – йдеться  дописі

На цю заяву підприємці отримали витяг з ЄРДР за 02.01.2020, в якому сказано:

«Відкрити кримінальне провадження по статті 364 Ч. 2 КК України 2001, щодо службових осіб Луцької міської ради, які зловживаючи своїм становищем ліквідували Центральний ринок у м. Луцьку та дві зупинки громадського транспорту».

Кримінальне провадження передали на досудове розслідування у Головне управління Національної поліції у Волинській області.

«Надіємося на незалежне і чесне слідство. Наразі чекаємо хороших новин. Дякуємо лучанам за підтримку і за підписи на захист ринку», – додають у дописі.

Також підприємці просять губернатора Юрія Погуляйка взяти під контроль хід розслідування даного кримінального провадження.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: